ایمان میقانی منو

لینک

این روزهای تلویزیون

مدتها است تلویزیون فربه ایران با خدم و حشم اش ، با فاصله زیادی از سایر رقبای ماهواره ای اش عقب افتاده . روزهای قبل با آمدن جناب سرافراز ، امید بر بهبود وضعیت بسته شده بود . امیدی که با تعویض مدیریت ها پررنگتر شد . اما یا هنوز زمان لازم داریم یا سیستم در برابر تغییر مقاوم است و یا کلا تغییر ناپذیر است .

تلویزیون ایران

تلویزیون ایران

روزهای رمضان اما همواره به داد این جعبه جادویی وطنی می افتد . جعبه جادویی که مخاطبانش را به واسطه بی صداقتی (حداقل اگر نگوییم دروغگویی ، به راحتی می توان گفت بی صداقتی ) از دست داده است . البته دلیل این مدعا هم چیزی نیست جز رجوع به آمار برنامه های پر بیننده ( برنامه ۹۰ ) .

می گفتم ، در این روزهای رمضان به مدد سریال های سی روزه ، یا بهتر بگویم به مدد اعلام زمان اذان ، برنامه هایی که به اذان چسبیده اند دیده میشود .

همین روزها سرود ملی امریکا در مسابقه والیبال سانسور شد و پخش نشد !

نام دلنشین علی درخشی ، انیماتور انیمیشنهای کوتاه لابه لای پایتخت سانسور شد ! (و البته دلیل حرفه ای یا غیر حرفه ای آن مشخص نیست )

پشت این صفحه شیشه ای ، که تنها شیشه ای است که آنطرفش پیدا نیست ، بد نیست کمی شفافیت چاشنی کنیم . ما میدانیم که کفگیرتان ته دیگ است ، ما می دانیم که نیمی از سریال ها را باید صرف دیدن تبلیغ شوینده ها کنیم . اما جان مادرتان اینقدر خط کشی نکنید .

مگر بد شد که مهران مدیری بازگشت . مگر بد شد که پشتش ایستادید . مگر بد شد که پور محمدی خان بازگشت و معاون شد . خط کشی بین خودی ها بس نیست ؟!

The following two tabs change content below.
ایمان میقانی
فیلمسازی که فیلم نسازد، میشود همین وبلاگ نویس پیش رویتان که گاهی سر از برنامه نویسی و گاهی از رسانه در می آورد . این وبلاگ را فرصتی برای بیشتر در کنار هم بودن می دانم .
ایمان میقانی

Latest posts by ایمان میقانی (نمایش همه)

  • با تشکر از ارسال دیدگاه .

    نظر میانه فعال باشد، نیازی به ارسال هر گونه نظرات ارسال شده می باشد .